Дачныий переїзд

                                          Дачний переїзд в Запоріжжі


          Чимало жителів Запоріжжя рік у рік стикаються з проблемою вантажоперевезення на дачу та переїзду із Запоріжжя та області. Будучи на дачі, необхідно перевезти багато речей, щоб вести нормальне та комфортне життя. Фактично, дачний переїзд - це квартирний переїзд, тільки з однією важливою відмінністю - довжиною маршруту. Це шлях, який долається грунтовкою, вибоїнами, не пошкоджуючи при цьому вантаж! Наші досвідчені водії з почуттям відповідальності підходять до вантажоперевезення речей на значні відстані у Запоріжжі та Запорізькій області.
           Ви бажаєте провести літо на дачі? Бажаєте, щоб навколо вас улюблені речі, де б ви не знаходилися? Ми можемо втілити ваше бажання у життя!
           Вартість дачних переїздів.
           Вам належить вирішити, на якій стадії переїзду ми повинні брати участь, або ж просто надати опис свого скарбу, озвучити адреси навантаження та розвантаження, і не сумніватися, що у визначений термін ви відпочиватимете або працюватимете у себе на дачі.
Для розрахунку вартості дачного переїзду вам необхідно визначитися з:
  - Кількістю та типом транспортованих меблів;
  - Які перевозити речі, та їх кількість;
  - Кількість поверхів будинку в місті та за містом;
  - відстань;
  - Необхідний для переїзду час;
  - Допоміжний сервіс: демонтаж, розбирання, упаковка, складання, припасування, монтаж техніки та багато іншого.
           Дачний переїзд - подвійно дешевше: ми ж перевеземо не лише ваш багаж, а й самих вас за допомогою нашого сервісу "вантажне таксі". На вас чекає комфортне місце біля водія. Біля вікна )
А наші вантажники ввічливі, молоді та сильні!
Заощаджуйте свої сили та час! Насолоджуйтесь відпочинком, зміцнюйте організм і проводьте час із задоволенням. Разом із нами ваше свято розпочнеться в першу хвилину переїзду!
Телефонуйте, замовляйте дачний переїзд телефонами на сторінці "Контакти"!
Перевезти вас можливо не тільки на дачу, а й у Запоріжжі. Як закінчиться дачний сезон, з радістю перевеземо все ваше майно, речі, продукти, предмети інтер'єру, і вас назад у місто.

                                                                  Повернутися на головну                                                                              Запоріжжя