Вантажоперевезення Запоріжжя

Вантажоперевезення Запоріжжя Газель з вантажниками         Замовити Газель для транспортних послуг із вантажниками.
Транспортні послуги та доставка у місті здійснюються за допомогою вантажівки Газель. Вона легко перевозить холодильники, дивани, важкі предмети, коробки та багато іншого.
           Тентовані Газелі розраховані для вантажоперевезень з міста до міста. Тентована Газель, відома всім городянам, сьогодні вважається найпопулярнішим і найкориснішим видом автовантажного транспорту в Запоріжжі. Цей варіант вантажівки Газель віддають перевагу численні вантажоперевізники і комерсанти. Організація може запропонувати лізинг тентованої Газелі, та може перевезти по суті все, розпочавши з побутових дрібниць та закінчуючи будматеріалами та технікою. Маючи відносно велику вантажопідйомність (до півтори тонни) базова марка вантажівки Газель має невисоку платформу (1 метр), в результаті спрощуються роботи з навантаження - розвантаження. Перевезення тентованою Газеллю - це швидкий, комфортний та компактний метод без затримки перевезти обладнання та вантажі, що потребують захисту від несприятливих погодних умов (дощу, снігу та пилу).
           Тентована Газель чудово підійде для переїзду дач, офісів і квартир з великою кількістю меблів. Машина вільно адаптується до дорожніх умов: вона здатна маневрувати в обмеженій ділянці і під'їжджати практично впритул до дверей, де відбуваються роботи з навантаження - вивантаження. Газелі також широко використовуються у підприємницькій діяльності. У них можна перевозити продукти харчування, радіоапаратуру, одяг, парфумерію, різні матеріали та інше.
           Ціну вантажоперевезення Газеллю з вантажниками та без можна подивитися за посиланням
                                            
                                            Повернутися на головну


                                                       ЗапоріжжяВантажопідйомність до 1,5 тонн
Габарити фургону:
Довжина 3 м
Ширина 2 м
Висота 1,5 м
Число пасажирів - 2