Послуги вантажоперевезення Запоріжжя.


          Бувають випадки, що доводиться перевозити вантаж містом, і за його межі. Така потреба може виникнути у разі перевезення об'ємних вантажів, які неможливо перевезти легковим автомобілем, при офісному переїзді, перевезенні піаніно, побутової техніки, будматеріалів, великої кількості збірних речей, при квартирному переїзді, переїзді на дачу.
          Ми ретельно стежимо за збереженням вантажу в дорозі. Вибираємо найкоротший маршрут від місця завантаження до місця вивантаження, щоб замовник уникнув зайвих витрат. Працюють досвідчені водії, які добре знають місто, якщо потрібно - користуємося супутниковою навігацією. Подача транспорту під завантаження відбувається в максимально короткий термін або під час, вказаний клієнтом.
         

Вантажоперевезення Запоріжжя ціна.


          Вантажні перевезення по Запоріжжю та Запорізькому регіону розрізняються за вартістю. При розрахунку ціни перевезення вантажу впливають такі фактори, як вага та розміри вантажу, вартість кілометра пробігу, тимчасові витрати на навантаження та відстань до зазначеного пункту призначення.
         

Вантажоперевезення Запоріжжя Газель.


Замовити Газель для вантажоперевезення по Запоріжжя можна, зробивши дзвінок за телефонним номером, зв'язатися з нами по Viber або електронною поштою через форму зворотного зв'язку на сторінці "Контакти".
          Лізинг Газелі: перспективи та переваги.
Замовивши в лізинг Газель, клієнт вирішує численні завдання, пов'язані з підприємницькою та побутовою орієнтацією. Вантажоперевезення Газеллю потрібне за таких обставин: 
- Квартирний переїзд;
- Вивіз меблів, що відслужили, і старого мотлоху в гараж або на дачу;
- Виконання робіт, прив'язаних до виробництва та відвантаження меблів клієнту;
- Заходи, пов'язані з обслуговуванням побутової техніки;
- Вивезення купленого товару зі складу;
- Заміна свого особистого авто для роботи на термін ремонту;
- Доставка будматеріалів до об'єкта;
- Інші роботи, пов'язані з доставкою щодо невеликих за розмірами предметів.
          При всіх цих випадках вантажоперевезення Газеллю стануть найкращим із можливих рішень:
- Накопичених особистих проблем;
- Виконання зобов'язань перед клієнтами.
           Обрання вантажоперевезення Газеллю кожен клієнт готовий аргументувати доступними для сприйняття висновками:
- Зробити роботу з максимальним доходом;
- Потреба перевезення вантажів, які не можна везти іншими автомобілями;
- Відсутність імпортних авто, які зарекомендували себе краще за вітчизняні.
          Переваги вантажоперевезення Газеллю:
- Повна комплектація автомобіля для впевненої експлуатації та перебування у справному стані;
- У разі оренди ТО автомобіля ми виробляємо самостійно, за свої кошти;
- Можливість бронювання авто на довгий термін;
- На вимогу замовника машина доставляється за вказаною адресою у призначений час.
Ось чому оренда вантажної Газелі у нас завжди зручно, надійно і, звичайно, вигідно!
           Чому Вантажоперевезення Запоріжжя?
- Професіоналізм водіїв, які чудово орієнтуються в місті;
- Постійним клієнтам надаються знижки;
- Завжди справні автомобілі з пройденим техоглядом;
- Недорогі послуги;
- Автопарк регулярно оновлюється.
          Будь-якому з нас неодноразово доводилося користуватися послугою вантажоперевезення. І відразу постало питання - до кого звернутися. Вантажоперевезення в Запоріжжі можна здійснити за допомогою сусіда, який має відповідний транспорт (якщо він забажає цим займатися), а також скористатися транспортними послугами невеликої компанії або великої транспортної компанії, яких досить багато в Україні, і в Запоріжжі зокрема. Тож у чому перевага малої транспортної компанії в порівнянні з великою? Це ціна вантажоперевезення у Запоріжжі. При повному завантаженні такого автомобіля, як Газель, ціна на транспортні послуги може бути в 1,5-2 рази нижчою, ніж у великих перевізників. А самі вантажоперевезення у Запоріжжі здійснюються за більш короткий час. Зважаючи на те, що не буде ніяких проміжних перевантажень, і доставка здійснюється від дверей до дверей, то ймовірність псування вантажу значно зменшується. У разі потреби ми готові здійснити експедирування вантажу. Тепер супроводжувати свій вантаж Вам не обов'язково. За домовленістю ми можемо це зробити за Вас. За потреби можливе надання вантажників.
        Ми намагаємося задовольнити навіть найсуворіші та найвибагливіші вимоги замовників, пропонуємо всі необхідні послуги при вантажоперевезенні в Запоріжжі, та цінуємо довіру наших клієнтів.
        Замовити вантажоперевезення у Запоріжжі можна за телефонами.
         

Послуги вантажників


          Наша команда вже багато років успішно займається перевезенням вантажів у Запоріжжі, і готова запропонувати послуги вантажників, якщо це буде потрібно. Ми легко організуємо квартирний або офісний переїзд, перевезення речей з однієї дачі на іншу, доставку великогабаритних речей, куплених у магазинах або вивезення сміття після ремонту. За досить низьку ціну ви можете замовити послуги вантажників, коли вони знадобляться, по телефону, вказаному на сторінці "Контакти". Вартість роботи одного вантажника складає 180 гривень за годину. Мінімальний час замовлення - дві години.
  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Трапляється, що при завантаженні або вивантаженні вантажу з автомобіля водій надає допомогу, але не всім це під силу через вік або фізичні дані. Тож краще відразу замовити вантажників.
        

Послуги з переїзду.

            
         

Дачний переїзд.

Спочатку дачного сезону допоможемо перевезти необхідні вам речі на дачу, а наприкінці сезону - з дачі, чи то речі, чи зібраний урожай.


         Квартирний переїзд.

Перевеземо необхідні речі, розберемо при необхідності, а потім зберемо меблі, виконаємо прибирання квартири з подальшим вивозом сміття.
         

Офісний переїзд.

Тут необхідно врахувати всі тонкощі через унікальність таких переїздів. Враховується вибір автомобіля, кількість вантажників, а також те, що перевозити доведеться і офісну техніку, поводження з якою вимагає особливої делікатності. І тут вам допоможуть наші вантажники, кількість яких можна погодити з менеджером.

                                                                                                                                         Запоріжжя

Вантажоперевезення Запоріжжя.


Вантажоперевезення Запоріжжя Газель. Вантажники

Джерело погодних даних: meteolabs.com.ua
Наші контакти:
Телефон +38(067)379-72-77
Viber        +38(067)379-72-77
Дзвінки приймаються
з 08.00 до 22.00
Телефон  +38(050)951-94-93
Ми на картi