Перевезення будівельних матеріалів

          Зателефонуйте нам, і ми організуємо перевезення ваших будівельних матеріалів. Ми під'їдемо до вас у найкоротший термін та виконаємо самостійно всю нелегку роботу. Ми перевеземо ваш вантаж дбайливо та швидко! Наші ціни є комфортними для вас.
           Доставка будівельних матеріалів по Запоріжжі та Запорізькій області.
           Фірма "Вантажоперевезення Запоріжжя" виконує перевезення будматеріалів у різні райони країни. Якщо раптом потрібно перевезти будматеріали в найкоротші терміни та безпечно, звертайтесь до нас. У нас є все необхідне, щоб надати повний комплекс послуг: транспорт, досвідчені працівники та обладнання.
Ми привеземо ваші будматеріали без втрат та шкоди до місця призначення, перевеземо та розвантажимо їх у вказане вами місце. З боку замовника не потрібно сприяти, як і ніяких додаткових платежів.
          Ціна вантажоперевезення обговорюється попередньо, ми не піднесемо жодних сюрпризів у вигляді непрозорих платежів або додаткових зборів будь-якого роду. У нас тарифи на вантажоперевезення вас потішать! Звернувшись у фірму "Вантажоперевезення Запоріжжя", ви матимете справу зі знавцями своєї справи і маєте право не сумніватися в цілісності довіреного нам вантажу.
          Співробітники нашої компанії - привітні запорожці. Вони уважно прислухаються до вас, візьмуть до уваги ваші бажання та запропонують диференційований підхід до вашої заявки. Ми завжди до ваших послуг готові відповісти на ваші дзвінки, навіть у вихідні дні. Надаємо послуги вантажників.
           Наші контакти


                                         На головну

                                         Запоріжжя


        Автомобіль Газель
Вантажопідйомність до 1,5 тонн
Габарити фургону:
Довжина 3 м
Ширина 2 м
Висота 1,5 м
Число пасажирів - 2