Офісний переїзд

       
Рекомендації для швидкого та зручного перевезення офісу у Запоріжжі           При організації робіт необхідно врахувати кожну дрібницю, яка полегшить переїзд. Тільки тоді переїзд офісу можна здійснити за короткий час з невеликими витратами.
           Рекомендація 1. Скомпілюйте план кабінету поточного офісу, позначте на ньому існуючі робочі зони та відповідні меблі. Необхідно скомпілювати план кабінету наступного офісу, щоб з'ясувати розташування шаф, столів та столів, шаф та інших меблів. Має важливість площа кабінету, положення віконних та дверних отворів, розміри меблів. Електророзетки до офісного обладнання повинні бути передбачені у необхідній кількості та в доступних місцях для підключення.
           Рекомендація 2. Визначте, як переміщатиметься офіс, з'ясуйте обсяг перевезення та замовте відповідний вид транспорту. У випадку, коли офіси розташовуються поруч один з одним, і все не вміщається в один дрібнотоннажний автомобіль, можна зробити дві поїздки туди і назад. При перевезенні офісу на велику відстань, або є ризик заторів, то є сенс найняти одну машину з більшою вантажопідйомністю.
           Рекомендація 3. Продумайте, як оперативно перемістити офіс, та залучайте послуги вантажників. Кількість задіяних людей має відповідати обсягам робіт. За наявності в офісі сейфів та інших негабаритних та важких предметів, які необхідно перевезти, слід наймати такелажників. Крім переміщення та навантаження офісного інвентарю, вантажники також можуть розмонтувати меблі в колишньому приміщенні, зібравши потім у новому.
           Рекомендація 4. Забезпечте відповідну упаковку. Надайте співробітникам коробки для впакування особистих речей; Відключіть офісне обладнання від джерел живлення та запакуйте в тару відповідного типорозміру; Загорніть монітори в пухирчасту плівку; Акуратно складіть шнури в коробки разом із обладнанням; Тара має бути промаркована; Перевезення зелених рослин (за наявності в офісі) здійснюється у відкритих коробках. За негативних температур повітря краще використовувати легковий автомобіль.
          Рекомендація 5. Склавши всі предмети та оргтехніку в упаковку, приступайте до розбирання офісних меблів. Столи та шафи можуть бути схильні до ризику псування при транспортуванні на далекі дистанції, тому вони розбираються і ретельно упаковуються. Для звичайних меблів одного типу її панелі, як бічні секції, полиці, стільниці, складаються вертикально. Так вони посідають менше місця. При перевезенні меблів без розбирання, не забудьте зняти полиці та ящики, а також прибрати дверцята зі скла. З традиційних дверей потрібно відкрутити фурнітуру, а їх самих заклеїти скотчем.
           Рекомендація 6. Відповідально поставтеся до упаковки меблів. Пакувальний матеріал повинен захистити від пилу, вологи, подряпин та бою. Поліровані поверхні перекладаються листами картону або стрейч-плівкою. Нею ж обертають незібрані меблі. Кабінетні стільці слід складати попарно та обмотувати стрейч-плівкою. Аналогічно виконайте з кріслами для комп'ютерів. Сконцентруйтеся на маркуванні товарів: присвоєння товарам конкретних назв згідно з планами нового офісу дозволить вантажникам переміщати коробки прямо на місце збирання під час розвантаження, що виключить плутанину, та прискорить час переїзду.
           Рекомендація 7. Організувати розвантаження за раніше складеним планом - чудова задумка. Розмістивши предмети меблів на місця, ним призначеним, приступаємо до організації робочої зони. Необхідно виконати наступне: зібрати та розставити меблі; Розставити та підключити оргтехніку. Переїзд офісу можна продати протягом кількох годин, якщо все правильно організувати. Вирішивши ці завдання за вихідні, у понеділок фірма може розпочати роботу у звичайному режимі. Довіривши рішення організації переїзду фахівцям, ви знімете тягар турбот із себе, і позбавитеся зайвих проблем.
           Замовити перевезення офісу в Запоріжжі можна за телефонами, наведеними на сторінці "Контакти". Ціну офісного переїзду дивимося тут.

                                                                Повернутися на головну


                                                                          Запоріжжя