Замовлення вантажників на Газелі, вартість послуг.

                          Послуги вантажників оцінюються на данный момент в 200
                           гривень на годину на одну особу. Мінімальне замовлення -
                           дві години. За навантаження та перевезення меблів плата
                           не стягується. Оплата провадиться за час роботи.
                          Говорять, що краще пожежа, ніж переїзд. Ми з цим не погоджуємося. Для нашої транспортної компанії переїзд це чіткий, продуманий план дій на кожному етапі, починаючи від упаковки та розбирання речей, підйому на потрібний поверх, демонтажу та встановлення. Міцні та досвідчені вантажники, справні автомобілі та багатий стаж - ми впевнені, що при переїзді з "Газеллю" не буде проблем. Спочатку упаковуються тендітні предмети, а всі громіздкі речі та обладнання завантажуються в машину. Після прибуття на місце все піднімається в нове приміщення, розвантажується, розпаковується, збирається та розставляється на свої місця. Однак замовнику не варто думати про це. Переїзд разом із вантажниками - це наша спеціалізація. Приділіть п'ять хвилин свого часу, щоб уточнити всі деталі майбутнього переїзду. Вранці, вдень чи ввечері - вирішуєте ви. Просто насолоджуйтесь злагодженою роботою, швидкою доставкою ваших речей та якістю робіт з розбирання та збирання меблів. Наші вантажники враховують ваші вимоги та можуть виконати переїзд будь-якої складності у найкоротший термін. Ми координуємо роботу старших співробітників, які відповідають на будь-які ваші запитання щодо переїзду.
  - Розбирання та збирання меблів, перестановка меблів та переміщення меблів;
  - навантаження та розвантаження автомобілів;
  - демонтаж предметів домашнього вжитку;
  - Упаковка, розпакування та закріплення речей;
  - вивіз сміття та непотрібного мотлоху;
  - складні такелажні роботи.
           Чому краще найняти нас?
          Наші машини оснащені всім потрібним. Ми завжди знаємо, де ваше майно. Ми не беремо додаткову плату за упаковку предметів, перенесення меблів та транспортування на поверхи. Ви розраховуєтеся лише за фактичний час роботи. Розцінки на послуги вантажників одні з найдешевших в Запорізькій області.
Переїзд із транспортною компанією "Вантажоперевезення Запоріжжя" - найбезпечніший. Послуги вантажників у Запоріжжі можна замовити за телефоном (див. "Контакти"). Згодом сформувалися певні типи вантажників, які відрізняються один від одного:
  - Поденники. Цей тип найбільш популярний, вони виходять на денну зміну та працюють за допомогою різних підручних засобів та фізичної сили. Вони виконують практично всі замовлення, пов'язані із розвантаженням.
  - Вантажники-такелажники, яким іноді доводиться розвантажувати дуже важкі предмети вагою близько 500 кг кожен! Звичайним вантажникам такі тяжкості не під силу, тому на допомогу приходять вантажники-такелажники.
  - Вантажники, які працюють уночі. Деякі вантажники приступають до роботи після заходу сонця. Їхня зарплата набагато вища, ніж у денних працівників. Ці люди займаються розвантаженням вантажних вагонів та кораблів.
  - Вантажники-експедитори. До обов'язків експедиторів входить супровід вантажів по всьому шляху їхнього прямування і підготовка необхідної документації, яку вони несуть відповідальність. Експедитори також працюють водіями.
  - Вантажники-збирачі. Цей вид вантажників також дуже потрібний, вони можуть розбирати великі шафи і збирати їх назад для полегшення транспортування.
  - Студентські вантажники. Ця професія дуже популярна серед студентів, тому що підробіток відкриває широкі можливості і нею можна займатися у вільний час.
  - Вантажники-пакувальники. Вантажники, що належать до цього типу, не розвантажують товари, що перевозяться. Їхнє місце роботи склад, де вони розподіляють і класифікують товари. Вантажники-пакувальники повинні вміти знаходити потрібні товари за короткий час. Кваліфіковані вантажники з точністю виконують різні види робіт:
- Розбирання та складання шаф-купе;
- Вивіз великогабаритних меблів, які не були розібрані;
- Демонтаж вбудованого побуту техніки.
Група недорогих професійних вантажників виконає будь-яке завдання злагоджено. Вони не схожі на випадкових вантажників, котрі вирішили підробити. Наші вантажники досвідчені. Вони грамотно запакують меблі та речі. По-розумному укладуть і зафіксують все у вантажному авто. Мають у наявності необхідний інструмент та обладнання та знають правила перевезення матеріальних цінностей. В курсі, як перевозити побутову техніку. Перш ніж вибрати транспортну фірму, дізнайтеся, який досвід мають вантажники і асортимент їх послуг.
           Послуги.
           У минулі часи вантажники робили доставку лише до дверей. Нині вони перейняли європейські стандарти роботи, Нині багато чому навчилися, і усвідомлюють весь процес переїзду. Вантажники упаковують, вантажать, збирають меблі після прибуття до пункту призначення, розставляють меблі та знімають упаковку. Упаковка має бути видалена. Само собою зрозуміло, що вантажник повністю відповідає за цілісність меблів.         
          Як вибрати мувінгову компанію?
          Поради щодо вибору мувінгової компанії.
          Прагнення скоротити витрати на переїзд цілком зрозуміле. Кожен план ґрунтується на цьому. Заощадити можна, скориставшись послугами мувінгової компанії. Досягти цієї мети нескладно. Просто потрібно не помилитись у виборі мувінгової компанії. Що можна зробити?
Великого вибору дій майже немає. Можна шукати вільну бригаду або апелювати до компанії, що займається послугами проведення офісних переїздів і квартирних переїздів у Запоріжжі.
Зважившись переїжджати індивідуально, повинні усвідомлювати, що вся відповідальність лягає на вас самих. Проблеми не обмежуються наймом машини та вантажників. Готуйтеся до таких речей:
- Узгодження часу подачі автомобіля;
- Запастися пакувальними матеріалами;
- Стежити за роботою вантажників;
- Розрахувати маршрут перевезення вантажів;
- Займатися усуненням проблем у міру їх виникнення (може статися, що рух вантажівок заборонено).
          Враховуючи сказане вище, вся організація переїзду лягає на ваші плечі.
Не важко зрозуміти, що такий переїзд запам'ятається надовго. Спроби заощадити при цьому будуть безрезультатними. А якщо вантажники зламають ваші меблі? Відшкодувати збитки у своїй, зазвичай, не вдасться. Найкращий варіант - звернутися до транспортної фірми, яка спеціалізується на подібних послугах. І тут переїзд організують справжні майстри.


                                                                            Запоріжжя

 

Вантажники у Запоріжжі